-22%






711 ₴
557,99 ₴
Показати оптові ціниГіpлянди-штopa з зірками зв'язаний мітличним сімосефepним y| paшням, | oтopoe бyдьогiдeт oтчнo cмoтpeтьcя в пepдвepвepії | anyna Poздвоta та пранизна. | pecьe бiлизняe пacти | oмнaти, зaмнaчe зaмiчe звичцiю нeязaйнoю | oмнaті, oдapiвaя зaмiнiв знeяp|, нo пpиятoм.
Гірлянда чудово прикрасить ваше вікно, стіну, веранду. Це чудовий варіант для створення світлового декору над барною стійкою або у вітрині магазину. Стильний та оригінальний LED-декор для романтичної та святкової атмосфери в домі. Її можна розвісити де завгодно: на вікна, стіни, у прорізні двері, арки, під стелею, перетягнути вздовж приміщення, "окутати" їй новорічну ялинку.
Ця модель має дворівневу конструкцію. На верхньому рівні розміщено 6 зірок розміром 10 см. На шнурах гірлянди та в зірках встановлені білі світлодіоди, що створюють приємне світло. 8 режимів світіння (статичне/динамічне) дають змогу задавати тон і настрій атмосфери.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CPK 7753 |
| Вид | Гірлянди-завіси (Curtain-light) |
| Можливість підключення гірлянд | Так |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина гірлянди | 3м*80см*50см |
| Додаткові характеристики | 8 режимів світіння,<br> Якісність зірок: 12,<br>Діаметр зірок: 10 і 20 см, |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Джерело світла | Світлодіодний |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кількість джерел світла, шт | 138 |
| Кількість кольорів | RGB |
| Комплектація | Гірлянда новорічна<br> Паковання |
| Контролер | З контролером |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал дроту | Силікон |
| Потужність | 8 Вт |
| Призначення | На камін Для дитячої Ялинки На сходи На двері |
| Напруга, В | 220В |
| Загальна довжина гірлянди | 3 м |
| Особливості | З контролером З можливістю з'єднання гірлянд |
| Подія | Новий рік |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Внутрішні |
| Форма насадки | Зірки |
| Колір світіння | Мульти |