-22%2 299 ₴
1 798,99 ₴
Показати оптові ціниМодульні картини на полотні:
• не мають запаху
• не блякнуть на сонці
• дерев'яний підрамник
• синтетичне полотно
• галерейна натяжка — робота повністю закінчена та не вимагає рамки
Модульна картина Poster-land на полотні — стане чудовим подарунком для Ваших рідних, друзів, так і для Вас самих. Картини можуть вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр, чи то Hi-Tech, чи то затишна маленька кімнатка, виконана в найскромніших традиціях. Матеріал використовуються зі спеціальним покриттям, яке робить друк на полотні яскравим і насиченим. Ще однією особливістю є ручна натяжка полотна. Саме виробництво картин — вже є контроль якості! Картина не боїться сонячного світла та води, вона залишатиметься як нова весь час!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Art-30_B3-D2-2026 |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Вид | Модульні картини |
| Висота | 70 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Декорування | Із друкованим малюнком |
| Кількість модулів | 3 |
| Матеріал | Полотно/Дерево |
| Розміри | 70 х 150 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тематика | Архітектура/Місто |
| Техніка виконання | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 150 см |