
527,99 ₴
Показати оптові ціниДля отримання солоду житнього пророщується зерно, після — висушується, а потім дробиться для отримання дрібнішої фракції. Пророщені злаки містять у кілька разів більше поживних речовин, якими так багатий солод. Для їх збереження в кінцевому продукті сушарку проводять за низьких показників температури та тиску.
В солоді житнього ферментованого використовується пророщене житнє зерно, яке ферментується (термін ферментації до 12 днів), після чого сушиться за знижених температур зі поступовим підвищенням до +70 градусів.
Солод житній є джерелом вітамінів, ферментів, а також цукрів, що впливають на швидкість бродіння. Його дозування в кількості від 0.5 до 3% від маси борошна дає змогу поліпшити такі реологічні властивості тіста, як розтяжність і еластичність.
Під час виготовлення солода ферментованого житнього процесу заточуються в процесі сушіння зерна, очищеного від паростків, і подальші реакції активізуються тільки в процесі застосування солоду.
Сфера застосування солоду житнього ферментованого:
Користь регулярного застосування солоду житнього ферментованого:
Харчова цінність житнього солоду ферментованого на 100 грамів:
Склад: 100% солод житній, мелений, ферментований
Умови зберігання: у сухих, чистих, добре вентильованих складських приміщеннях, не заражених шкідниками хлібних запасів, за температури нижче ніж 20 °C і відносної вологості повітря не вище ніж 75%.
Срок годности: 6 місяців.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 20 5414 |
| Вага | 5 кг |
| Вид | Ржана |
| Гарантія | Обміну/повернення не підлягає |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-2 дні. Найличні (накладене плаття), оплата на карту. |
| Консистенція | Мелений |
| Особливості | Без ГМО, Без глутамату, Без ароматизаторів, без консервантів, без барвників, без цукру |
| Виробник | Органік Екопродукт |
| Сорт | Ржаний |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Ферментований |
| Упаковка | Паперовий, Крафтовий папір |