

2 249,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-175 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 190mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 160mm |
| лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | AL-116 |
| Змінний Джерело Світла | Так |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергозберігаюча |
| Форма | Квадратна |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 160mm |