







109 319,99 ₴
Показати оптові ціниВогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до злому EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та дверей.
фортифікаційний терпкий бетон завтовшки 55 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.Ключові особливості сейфів серії CLE II наповнення їхніх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та тристороння система замикання. Корпус і двері сейфа CLE II.68.E WHITE GOLD пофарбовані в глянсовий білий колір. Завдяки чому сейф має сучасний та стильний вигляд. Сейф укомплектований висувними шухлядами, нішами та має внутрішню підсвітку. Сейфи серії CLE II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6990-D3-2026 |
| Вага | 290 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 57х39х33 см |
| Внутрішній об'єм | 73 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 68.6х50х50 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Особливості | Позолочений замок |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |