-17%3 880 ₴
3 232,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 74 см |
| Довжина ліжка | 195 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EVR-2098 |
| Довжина | 190 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса власним транспортом — 250 грн. Інші міста доставка Новою Пікою після передоплати 20% від суми за товар. Залишок суми накладеною платежею, вартість доставки по тарифу |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Форма | Прямокутні |
| Колір | венге + дуб молочний |
| Ширина | 85 см |