
6 944,29 ₴
Показати оптові ціниЛіжко Типс — це елемент модульної системи Типс. Має один висувний ящик і два відкриті відділення з боків. Ідеальне доповнення до модульної системи. Це односпальне ортопедичне ліжко, завдяки комбінації у світлих тонів деревних фактур розширює простір. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6raz2g |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 204 см |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Матеріал оббивки | Немає |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 96 см |