


5 894,99 ₴
Показати оптові ціниСейф-шкаф Ferocon БЛ-65К.Т1.П1.7035 у лінійці різновиду сейфів — це щось середнє між шафкою та сейфом в офісі. Від звичайного класичного сейфа цей металевий виріб вирізняється великим розміром, що водночас робить можливим вмістити всередину не тільки більшу кількість предметів, але й речей різних за розміром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5106-D3-2026 |
| Вага | 18 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 65х46х34 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Замок | Ключ |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 1,2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1,2 мм |
| Колір | Сірий (7035) |
| Ширина, мм | 440-550 |