-10%5 999 ₴
5 398,99 ₴
Показати оптові ціни| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDK-7 |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. Передоплата 15%. |
| Кромка деталей | 0.5 мм |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник. | Україна |