-11%
2 250 ₴
1 998,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ATM-1 |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. Передоплата 15%. |
| Кромка деталей | 0.5 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм, ПВХ |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ролики | Немає |
| Країна-виробник. | Україна |