

5 953,49 ₴
Показати оптові ціниДоставка по г. Київ 200 грн до під'єму в розібраному вигляді.
Ліжко Аляска 160 (каркас без ламелей) корпус виготовлений із ДСП завтовшки 16 мм, фасад — МДФ. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Таке ліжко стане незамінним місцем для сну та відпочинку. Вона стане важливою складовою інтер'єру спальні та її головною окрасою.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2072 мм
Ширина — 1704 мм
Висота — 1012 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Стан | Новий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 735779 |
| Висота | 101.2 см |
| Довжина | 207.2 см |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Матеріал оббивки | Немає |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Дуб Самоа |
| Ширина | 170.4 см |