

6 532,04 ₴
Показати оптові ціниОдноспальне ліжко-90 є обов'язковою частиною меблів у кімнаті дитини, підлітка або звичайної дорослої людини. Це ліжко дуже зручне. Вона подарує вам міцний і нормальний сон, що наповнює Вас енергією на завтрашній день. Ліжко матрацом комплектується окремо.
Матрац необхідний розміром 1400х2000 мм.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
Виріб повністю підготовлений до складання, у пакованні Ви знайдете детальну інструкцію для збирання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 112 |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 213.5 см |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 164.4 см |