
11 636,09 ₴
Показати оптові ціниЛіжко меблевої фабрики "Еверест" (Україна).
Виготовляється з ламінованого ДСП (фірми Swisspan), цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
Основа під матрац ліжка — щит ДСП. Спальне місце 80*190 см.
Вирушаємо Новою поштою всією Україною.
Оплата у разі отримання (накладене плаття).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Стан | Новий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 189935 |
| Вага | 96 кг |
| Висота | 74 см |
| Довжина | 193 см |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Матеріал оббивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 85 см |