

6 580,99 ₴
Показати оптові ціниЛіжко двоспальне Модерн — 140 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Міцне та довговічне ліжко матиме виграшний вигляд в інтер'єрі будь-якої кімнати. Вона забезпечить здоровий і комфортний сон і відпочинок, і не займе багато місця в просторі приміщення.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2132 мм
Ширина — 1452 мм
Висота — 800 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14095 |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 213,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Передоплата 10%. Доставка кур'єр р. за Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | Ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 145,2 см |