

4 730,99 ₴
Показати оптові ціниЛіжко односпальне Класика — 80 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Компактне ліжко зі зручним наголов'ям стане прекрасним доповненням кімнати, і з легкістю вміститься в спальню, не заважаючи пересування кімнатою.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 852 мм
Висота — 860 мм
Спальне місце 800*2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14060 |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 204,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Передоплата 10%. Доставка кур'єр р. за Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | Ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85,2 см |