

8 958,99 ₴
Показати оптові ціниЛіжко Кім 160 (каркас без ламелей) корпус і фасади виготовлені з ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Така модель забезпечить комфортний сон і стане прикрасою інтер'єру спальної кімнати завдяки своєму стильному дизайну.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2088 мм
Ширина — 1688 мм
Висота — 987 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13829 |
| Висота | 98,7 см |
| Довжина | 208,8 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 7 до 21 днів. Якщо товар отстутстует на складі в Києві - переміщення з фабрики по передоплаті 10%. Доставка кур'єр р. за Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 168,8 см |