
1 369,99 ₴
Показати оптові ціниЯщик висувний для Ліжко Еверест Соната-800 (к-кт) виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Місткий ящик, який не впадає в око та не займає зайвого простору. Його можна використовувати для зберігання білизни та інших необхідних у побуті речей.
Розміри:
Довжина — 980 мм
Ширина — 610 мм
Висота — 210 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13808 |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 98 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків і Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Передоплата 10% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | Ламіноване ДСП |
| Стан | Нове |
| Ширина | 61 см |