
5 242,99 ₴
Показати оптові ціниЛіжко двоспальна Еверест Соната-1400 вироблене з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко забезпечить комфортний сон і підійде для малогабаритного приміщення. Вона стане оригінальним доповненням інтер'єру.
Зверніть увагу! Ліжко не містить матраца. Його потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2100 мм
Ширина — 1530 мм
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13748 |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 210 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків і Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 153 см |