

11 379,99 ₴
Показати оптові ціниДвоярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. У нижнім ярусі розташувався викатний стіл, який стане робочим місцем для Вашого малюка, прибравши який Ви звільнете кімнату для активних ігор. Бічна шафка привчить із самого дитинства зберігати речі на своїх місцях.
Розміри ліжка:
Довжина — 1942 мм
Ширина — 892 мм
Висота — 1060 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11767 |
| Висота | 106 см |
| Довжина | 194.2 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр р. за Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркасу | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 см х 190 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 89.2 см |