


5 979,99 ₴
Показати оптові ціниДвоспальне ліжко Компаніт забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Основою для матраца є суцільний лист ДСП, що дасть змогу використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 1444 мм
Висота — 750 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11498 |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 204,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр р. за Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркасу | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 144,4 см |