





679,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-167 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 40mm |
| Гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Точковий світильник |
| Довжина | 225mm |
| лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Грильято |
| Потужність | 36W |
| Призначення | Для офісу |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Серія | LED-46 |
| Змінний Джерело Світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип | Комерційні |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Ширина | 225mm |