




1 349,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-282 |
| Вид | Фасадні |
| Висота | 350mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настінний світильник |
| Довжина | 110mm |
| лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал Плафона | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Убік |
| Серія | AL-122 |
| Змінний Джерело Світла | Так |
| Ступінь захисту оболонки | IP54 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип використовуваної лампи | Енергозберігаюча |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Асиметрична |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100mm |