-11%
5 400 ₴
4 798,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT-1LB |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. Передоплата 15%. |
| Кромка деталей | 0.5 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм, ПВХ |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Полиця для колонок з підставками під CDПолка для периферії |
| Країна-виробник. | Україна |