-10%
6 800 ₴
6 099,99 ₴
Показати оптові ціни| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 1462 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZBIG-1 |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. Передоплата 15%. |
| Кромка деталей | 0.5 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм, ПВХ |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Полиця для колонок з підставками під CDПолка для периферії |
| Країна-виробник. | Україна |