-11%3 600 ₴
3 198,99 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 770 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDKS-1 |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 20 днів. Передоплата 15%. |
| Кромка деталей | 0.5 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм, ПВХ |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ролики | Немає |
| Країна-виробник. | Україна |