

6 394,49 ₴
Показати оптові ціниЛіжко 90+2 меблевої фабрики "Компаніт" (Україна).
Матеріал ліжка — ламінована ДСП (фирмы Swisspan), цей якісний і економний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
До комплекту входять 2 шухляди на роликових напрямних.
довжина — 204 см
ширина — 94 см
висота — 95 см
Кур'єрська доставка по г. Київ - 200 грн. до під'їзду.
Заноса на поверх за наявності ліфта — 80 грн, за його відсутності — 80 грн за кожен поверх.
Дні доставки — середовище, п'ятниця, субота.
Так само відправляємо Новою поштою всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8792834 |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 65 см |
| Висота головах | 65 см |
| Довжина | 204.2 см |
| Комплектація | Ліжко матрацом не комплектується |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 94.4 см |