

8 450,39 ₴
Показати оптові ціниДоставка по г. Київ 200 грн до під'єму в розібраному вигляді. Заноса ліфт 80 грн. Збирання 15%.
Габарити:
Ширина — 150 см
Глибина — 110 см
Висота — 77 см
Комод виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Вільха |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_2w081n |
| Висота | 77 |
| Глибина | 110 |
| Доставка/Оплата | Кур'єрська доставка по р Київ - 200 грн. до під'їзду. Підйом на поверх при наявності ліфта - 80 грн, при його відсутності - 80 грн за кожний поверх. |
| Кромка деталей | 2 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Висувні ящики |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Стіл |
| Товщина | 16 |
| Ширина | 150 |