

6 567,99 ₴
Показати оптові ціниЛіжко двоспальне Класика — 140 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Просте лаконічне ліжко чудово поєднується з іншими предметами меблів і матиме гарний вигляд у будь-якомутер'єрі.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 1452 мм
Висота — 860 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Вільха |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14069 |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 204,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Передоплата 10%. Доставка кур'єр р. за Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Матеріал каркасу | Ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 145,2 см |