

9 717,99 ₴
Показати оптові ціниДвоярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Ліжко має висувні ящики для зберігання речей.
Розміри ліжка:
Довжина — 1974 мм
Ширина — 908 мм
Висота — 1522 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11766 |
| Висота | 152.2 см |
| Довжина | 197.4 см |
| Доставка/Оплата | Термін поставки від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр р. за Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта - передоплата 20% від вартості. Післяплата на залишок суми. |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркасу | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | 1 |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 см х 190 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 90.8 см |