

7 436,09 ₴
Показати оптові ціниЛіжко 90+1 меблевої фабрики "Компаніт" (Україна).
Матеріал ліжка — ламінована ДСП (фирмы Swisspan), цей якісний і економний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
Спальне місце 90х200 см. Ліжко продається без матраца. Шухляди входять до комплекту.
Основа під матрац — щит ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Стан | Новий |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_s6bn8z |
| Висота | 69 см |
| Довжина | 204.5 см |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 94.4 см |